TRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDE

TRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDETRIO DENİZ BODRUM OFİSİ YENİ ADRESİNDE

Büyüyen ekibiyle kısa süre önce tadilatı ve dekorasyonu tamamlanan Turgureis Marina’daki yeni ofislerine taşınan Trio Deniz Bodrum ekibi, yaza hazır.

Denize sıfır konumda bulunan Trio Deniz Bodrum ofisi; karşılama desk’i, idari bürolar, toplantı salonu, VIP bölüm ve atölyeden oluşan farklı birimleriyle iki kat üzerinde kurulu olup, atölye kısmından çekek alanına doğrudan erişimi bulunması sayesinde de teknik ve idari süreçlerin çok daha hızlı ilerlemesine olanak tanıyor.

Uzman profesyonellerden oluşan deneyimli teknik ekip, Bodrum ve Göcek ofisleriyle Ege’nin farklı konumlarında bulunan Trio Deniz ailesi mensubu deniz severlere süratli ve yüksek standartlarda hizmet veriyor.

Göcek’in yanı sıra Bodrum’daki yeni ofisi ve güçlenen teknik kadrolarıyla Türk deniz severlere sunduğu yüksek kaliteli hizmetlerinde çıtayı daha da yükselten Trio Deniz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti politikası doğrultusunda Ege ofislerine ve Trio Tech olarak teknik servis departmanlarına yatırımlarını sürdürüyor.

Sitemizdeki hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.