SANLORENZO CAPTAINS WORKSHOP TAMAMLANDI

SANLORENZO CAPTAINS WORKSHOP TAMAMLANDISANLORENZO CAPTAINS WORKSHOP TAMAMLANDISANLORENZO CAPTAINS WORKSHOP TAMAMLANDISANLORENZO CAPTAINS WORKSHOP TAMAMLANDISANLORENZO CAPTAINS WORKSHOP TAMAMLANDI

Türk ve yabancı uzmanların verdiği eğitimlerle Sanlorenzo kaptanlarının profesyonel donanımlarına katkı sağlayarak, yüksek standartlar gerektiren Sanlorenzo megayatlardaki görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeleri için ilki 2017 yılında Trio Deniz önerisiyle İtalya’da düzenlenmiş olan Sanlorenzo Captains Academy, 23-26 Kasım 2021 tarihlerinde, 50’yi aşkını Sanlorenzo kaptanı olmak üzere 100’ün üzerinde misafirin katılımıyla bu kez Sanlorenzo Captains Workshop adıyla yine Trio Deniz tarafından Göcek’te gerçekleştirildi.

Teorik eğitimlerin yanı sıra, denizde seyir denemeleriyle ve tekne üzerinde birebir uygulamalarla da zenginleşen organizasyon sonucunda Sanlorenzo kaptanları meslekî açıdan önemli deneyimlerle donanmış olarak Göcek’ten ayrıldı.

Hem katılımcıları hem de Trio Deniz ve Sanlorenzo Yachts yetkilileri tarafından verimli ve yararlı bir etkinlik olarak değerlendirilen organizasyonn, önümüzdeki dönemlerde de geliştirilerek tekrar edilecek.

Sitemizdeki hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.