YILIN BAYISI ÖDÜLÜ TRIO'NUN!

Dünyadaki en büyük üç teknecilik grubundan birisi olan Hanse Group’un Greifswald, Almanya’daki merkezinde yapılan ve grubun dünyadaki tüm bayilerinin katıldığı ödül gecesinde, Trio Deniz dünyada “Yılın Bayisi” ve “Büyük Tekneler Kategorisinde Yılın Bayisi” ödüllerini alarak Türkiye adına büyük bir başarıya imza attı.

2012-2013 sezonu satış rakamlarına göre; Avustralya, Fransa, ABD ve Kuzey Avrupa bayilerini geride bırakarak tüm kategorilerde “Yılın Bayisi” ödülünü kazanan Trio Deniz, 15 metre ve üstü tekne satışlarındaki üstün başarısından dolayı da ikinci bir ödüle daha layık görüldü.

Almanya’daki ödül törenine, Trio Deniz Kurucusu ve Başkanı Murat Bekiroğlu, Satış-Pazarlama Direktörü Deniz Özçakır ve satış ve satış sonrası takımıyla tam kadro olarak katılan Trio Deniz ekibi, ödüllerini Hanse Group CEO’su Jens Gerhardt’ın elinden aldılar.

Ödül gecesinde yaptığı konuşmada Türkiye pazarının etkileyici yükselişinin altını çizen Hanse Group CEO’su Jens Gerhardt “Türkiye, çok kısa bir sürede dünya sıralamasında 17.’likten 2.’liğe yükselerek bu alanda kırılması zor bir rekora imza attı. Trio Deniz’in çalışmalarına baktığımda önümüzdeki senelerde Türkiye pazarının markamızın kendi pazarı olan Almanya’nın bile önüne geçmesinin mümkün olduğunu görüyorum” dedi. 

Murat Bekiroğlu, ödül töreni sonrası yaptığı açıklamada “ Bu başarıyı her şeyden önce uzun yıllardır yatırım yaparak oluşturduğumuz başarılı satış sonrası destek altyapısı sayesinde yarattığımız mutlu müşteri portföyüne borçluyuz. Biz müşterilerimizi mutlu ettikçe satışlarımız da buna paralel olarak yükseldi. Son bir yıldır ise gerek bu altyapı gerekse yaptığımız satış ve pazarlama atılımıyla bu noktaya geldik” diyerek “Türkiye’nin ve Türk insanının her geçen yıl denize ve yelkenliye daha çok yönelmesinin bu başarılarını kalıcı hale getireceğini” vurguladı. 

We use cookies in accordance with legal regulations in order to provide our services on our site more effectively. For more information, please visit our Privacy Policy page.